Yenile

Futbol » Bugün » Butün Maçlar

ANGOLA: Girabola

19;00C.R.D. Libolo - Caála 1:1
19;00Sagrada - Desportivo Huila 0:0
19;00Uniao do Uige - Petro Atletico 2:0
19;30ASA - Progresso 1:1
19;30Sporting de Cabinda - Onze Bravos 1:2
21;00Interclube - Primeiro de Maio -:-
21;00Primeiro de Agosto - Kabuscorp -:-
22;00Benfica Luanda - Benfica do Lubango -:-

AUSTRALIA: Victorian Premier League

15;30Dandenong Thunder - Northcote City 1:1
15;30Green Gully - Heidelberg Utd 1:1
15;30Port Melbourne Sharks - Ballarat Red Devils 3:1

AUSTRALIA: Western Australia Premier League

16;30Perth Glory U21 - Floreat Athena 1:4

BRAZIL: Série B

03;00Nautico - Icasa 1:0
05;00Portuguesa - Oeste 0:0

CAMEROON: Elite One

19;30Cotonsport - Canon Yaounde -:-

CHILE: Chilean Cup

00;30Barnechea - San Luis -:-
00;30Coquimbo - Cobresal -:-
01;00Huachipato - L. Schwager -:-

CHINA: Super League

16;30Beijing Guoan - Dalian Aerbin 4:1
16;30Shandong Luneng - Jiangsu Sainty 2:2
16;35Hangzhou Greentown - Shanghai Shenhua 0:0
16;35Tianjin Teda - Guizhou Renhe 1:2
16;45Shanghai Shenxin - Shanghai SIPG 1:3
17;00Harbin Yiteng - Guangzhou Evergrande 3:6

COLOMBIA: Copa Postobon

01;00Aguilas - Rionegro -:-
01;00Barranquilla - Uniautónoma -:-
01;00Bogota - Llaneros -:-
01;00Real Santander - Chico -:-
01;00Santa Fe - La Equidad -:-
01;30Dep. Cali - Depor -:-
01;30Deportes Tolima - Fortaleza -:-
01;30Huila - Pereira -:-
01;30Patriotas - Bucaramanga -:-

ECUADOR: Serie A - First stage

22;30U. Catolica - Mushuc Runa -:-

EUROPE: Champions League - Qualification

20;00Aktobe (Kaz) - Steaua Bucuresti (Rou) 2:2
83'Karabakh Agdam (Aze) - Salzburg (Aut) 1:1
52'AEL Limassol (Cyp) - Zenit Petersburg (Rus) 0:0
IHDnipro (Ukr) - FC Copenhagen (Den) 0:0
53'HJK (Fin) - APOEL (Cyp) 2:0
11'Grasshoppers (Sui) - Lille (Fra) 0:0
23;00Feyenoord (Ned) - Besiktas (Tur) -:-
23;00Ludogorets (Bul) - Partizan (Srb) -:-
23;00St. Liege (Bel) - Panathinaikos (Gre) -:-
23;15Aalborg (Den) - D. Zagreb (Cro) -:-
23;30Maribor (Slo) - Maccabi Tel Aviv (Isr) -:-
23;45Legia (Pol) - Celtic (Sco) -:-

GERMANY: Oberliga Hessen

22;30Wehen II - Eschborn -:-

GERMANY: Oberliga Bayern Nord

21;30Ammerthal - Eltersdorf -:-
21;30Aschaffenburg - Wurzburger FV -:-
21;30Bayern Hof - Regensburg II -:-
21;30Erlenbach - Aubstadt -:-
21;30Frohnlach - Amberg -:-
21;30Grossbardorf - Memmelsdorf -:-
21;30Jahn Forchheim - Spvgg Ansbach 09 -:-
22;00Weiden - Neudrossenfeld -:-

GERMANY: Oberliga Bayern Süd

21;30Dachau - Rain/Lech -:-
21;30Landsberg - Pipinsried -:-
21;30Landshut - Eichstatt -:-
21;30Raisting - Unterhaching II -:-
21;30Vilzing - DJK Rosenheim -:-
22;00Bad Kotzting - Unterfohring -:-
22;00Sonthofen - Hankofen-Hailing -:-
22;30Rosenheim - Wolfratshausen -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

02;15Antigua GFC - Municipal -:-

ICELAND: Division 1

23;00Grindavik - Bolungarvik -:-
23;15Kopavogur - KA Akureyri -:-
01;00Leiknir - KV Reykjavik -:-
01;00Olafsvik - Akranes -:-
01;00Throttur - Selfoss -:-
01;00Tindastoll - Haukar -:-

ICELAND: Icelandic Cup

00;15Keflavik - Vikingur Reykjavik -:-

JAPAN: J-League Division 2

15;00Avispa Fukuoka - Shonan 0:0
15;00Chiba - Montedio Yamagata 2:0
15;00Gifu - Okayama 2:2
15;00Iwata - Kamatamare 4:2
15;00Mito - V-Varen Nagasaki 0:0
15;00Oita - Tochigi 2:1
15;00Sapporo - Yokohama 0:1
15;00Toyama - Ehime 1:3
15;00Verdy - Kyoto 1:0
15;00Yamaga - Kumamoto 2:1
15;30Kusatsu - Giravanz Kitakyushu 0:0

LITHUANIA: Lithuanian Cup

21;00Medelyno Begiai - Silute -:-
22;00TEC Vilnius - Baltija Panevezys -:-

MEXICO: Copa Mexico - Apertura

05;00Guadalajara Chivas - Dep. Tepic 3:1
05;00Irapuato - Querétaro 3:2
05;00Lobos BUAP - Jaguares De Chiapas 4:2
05;00Zacatecas - Leones Negros 0:0
07;00Club Tijuana - Zacatepec 3:1
07;00Correcaminos - Monterrey 1:5
07;00U.A.N.L.- Tigres - Altamira 4:0

PERU: Primera Division - Apertura

23;15Los Caimanes - Cesar Vallejo -:-
01;45Cajamarca - Juan Aurich -:-

PORTUGAL: League Cup - First stage

19;00Leixoes - Santa Clara 3:0
52'Beira Mar - Trofense 0:1
56'Feirense - Atletico CP 0:0
50'Freamunde - Academico Viseu 0:0
51'Tondela - Oriental 3:0
11'Covilha - Portimonense 0:0
11'Oliveirense - SC Farense 0:0
11'U. Madeira - Chaves 0:0

ROMANIA: Romanian Cup - Qualification

19;30Anina - Motru -:-
19;30ASU Poli Timisoara - Nuova -:-
19;30Batrana Doamna - Sebis -:-
19;30Biertan - Cugir -:-
19;30Bistrita II - Turda -:-
19;30Bradu - Inter Clinceni -:-
19;30Cristian - Conpet Ploiesti -:-
19;30Csikszereda - Reghin -:-
19;30Din. Bucuresti II - Sp. Studentesc 3:0
19;30Din. Onesti - Aerostar -:-
19;30Dumesti - Miroslava -:-
19;30Fratautii Vechi - Cetatea Tg. Neamt -:-
19;30Granitul - Mangalia 3:2
19;30Hateg - FC Hunedoara -:-
19;30Horezu - Pandurii II -:-
19;30Ineu - UTA Arad 3:0
19;30Malu - Metaloglobus -:-
19;30Milcov - Vișina Nouă -:-
19;30Panciu - Otelul II -:-
19;30Podari - FC U.Craiova 3:0
19;30Popesti Leordeni - Balotesti -:-
19;30Sanmartin - Osorhei -:-
19;30Sepsi - Zagon -:-
19;30Somesul Oar - Baia Mare -:-
19;30Sportul Simleu - Jucu -:-
19;30Tandarei - Axintele -:-
19;30Titu - Chindia Targoviste -:-
19;30Tudora - Pascani -:-
19;30U. Branceni - Stefanesti -:-
19;30Valea Copcii - Turceni -:-
19;30Valea Ursului - Arges -:-
19;30Viitorul Buzau - Conpet Ciresu -:-
19;30Vointa Ion Creanga - Roman -:-
19;30Vointa Snagov - Juventus Bucuresti -:-
19;30Vulturii Lugoj - Caransebes -:-

RUSSIA: Division 2 - East

13;00Smena Komsomolsk - Sibir 2 0:1
13;30Yakutiya - Omsk 0:1
15;00Baikal Irkutsk - Tomsk 2 2:0

SINGAPORE: S.League

16;30Tanjong Pagar - Home United 1:2

SOUTH AMERICA: Copa Libertadores - Play Offs

05;15Defensor Sp. - Nacional Asuncion 1:0

SWEDEN: Division 2 - Norra Svealand

11'Kvarnsvedens - Vasteras IK 1:0

SWEDEN: Division 2 - Västra Götaland

11'Hoganas BK - Eskilsminne 0:0

SWEDEN: Svenska Cupen - Qualification

22;00Nora-Pershyttan - Karlstad -:-
11'Upsala - V. Syrianska 0:0

SWEDEN: Allsvenskan Women

26'Umea W - Rosengard W 0:1

THAILAND: Thai Premier League

16;00Chainat - PTT Rayong 2:0

WORLD: Club Friendly

15;00Seoul (Kor) - Bayer Leverkusen (Ger) 0:2
17;00Muang Thong Utd (Tha) - Almeria (Esp) 1:1
19;00Hannover (Ger) - Csakvari (Hun) 1:1
20;00Balmazujvaros Sport (Hun) - Felsotarkany (Hun) 3:0
20;00Nea Salamis (Cyp) - Anagennisi Derynia (Cyp) 3:0
20;30Levg olunubFulham (Eng) - Simurq Zaqatala (Aze) -:-
20;30Kraluv Dvur (Cze) - Bohemians Prague (Cze) 1:2
47'Penafiel (Por) - Moreirense (Por) 0:0
66'Soroksar (Hun) - Szolnoki MAV (Hun) 3:0
21;30Gil Vicente (Por) - Arouca (Por) -:-
41'Lucon (Fra) - Nantes (Fra) 0:0
41'Mendrisio-Stabio (Sui) - Lugano (Sui) 0:1
11'Barakaldo (Esp) - Eibar (Esp) 0:0
11'Hertha Berlin (Ger) - Sevilla (Esp) 0:0
11'Lens (Fra) - Charleroi (Bel) 1:0
11'Metz (Fra) - Reims (Fra) 0:0
11'Numancia (Esp) - Tudelano (Esp) 0:1
11'St Etienne (Fra) - Willem II (Ned) 0:0
11'Sturm Graz (Aut) - Hamburger (Ger) 0:0
22;30Bari (Ita) - Marseille (Fra) -:-
22;30Sion (Sui) - Benfica (Por) -:-
22;30Vitesse (Ned) - Chelsea (Eng) -:-
23;00Elche (Esp) - Villarreal (Esp) -:-
23;30Albacete (Esp) - Granada CF (Esp) -:-
23;30Bangor (Nir) - Linfield (Nir) -:-
23;30Fuenlabrada (Esp) - Alcorcon (Esp) -:-
23;30Grantham (Eng) - Gateshead (Eng) -:-
23;30Gubbio (Ita) - Juve Stabia (Ita) -:-
23;30Hartlepool (Eng) - Middlesbrough (Eng) -:-
23;30Savona (Ita) - Genoa (Ita) -:-
23;30Walsall (Eng) - Leicester (Eng) -:-
23;30Watford (Eng) - Coventry (Eng) -:-
23;30York (Eng) - Nottingham (Eng) -:-
23;45Bury (Eng) - Blackburn (Eng) -:-
23;45Cesena (Ita) - Juventus (Ita) -:-
23;45Chester (Eng) - Tranmere (Eng) -:-
23;45Chesterfield (Eng) - Aston Villa (Eng) -:-
23;45East Fife (Sco) - Hibernian (Sco) -:-
23;45Glenavon (Nir) - Leeds (Eng) -:-
23;45Perugia (Ita) - Bordeaux (Fra) -:-
23;45Peterborough (Eng) - Charlton (Eng) -:-
23;45Plymouth (Eng) - Yeovil (Eng) -:-
23;45Port Vale (Eng) - Bolton (Eng) -:-
23;45Sheffield Wed (Eng) - Newcastle Utd (Eng) -:-
23;45Southend (Eng) - QPR (Eng) -:-
23;45St. Neots (Eng) - Luton (Eng) -:-
23;45Woking (Eng) - Crawley Town (Eng) -:-
00;00Arcos CF (Esp) - Cadiz (Esp) -:-
00;00Nacional (Por) - Sunderland (Eng) -:-
01;00Setubal (Por) - Belenenses (Por) -:-

WORLD: International Champions Cup

04;30Manchester United - Inter 1:0pen
06;40Real Madrid - AS Roma 0:1

WORLD: Copa Euroamericana

05;00U. Catolica - Valencia 1:0

Yenile

Futbol | Xokkey | Tenis | Basketbol | Hendbol | Voleybol | Basebol | Proqnoz | Rugby Union | More sports »

Yuxari

Azebet.mobi canli Futbol neticeleri - mobile livescore.

Switch to touch version