Yenile

Futbol » Bugün » Butün Maçlar

ARGENTINA: Primera B Nacional

05;30Atl. Tucuman - Temperley 3:1
00;00Crucero del Norte - All Boys -:-
02;00Ferro - Gimnasia Jujuy -:-
02;15Argentinos Jrs - Aldosivi -:-

ARGENTINA: Primera B Metropolitana

23;30Platense - Los Andes -:-

AUSTRALIA: Victorian Premier League

15;30Melbourne Knights - Oakleigh Cannons -:-

AUSTRALIA: Brisbane Premier League

15;30Capalaba FC - Ipswich Knights -:-

AUSTRALIA: Queensland State League

14;30Palm Beach - Olympic FC -:-

AUSTRIA: Regionalliga West

21;00A. Salzburg - Wattens -:-

BELGIUM: Proximus League

21;30Woluwe Zaventem - Dessel -:-
23;30ASV Geel - Lommel Utd -:-
23;30Eupen - Aalst -:-
23;30FC Antwerp - K.RC. Mechelen -:-
23;30Heist - Mons -:-
23;30KSV Roeselare - Virton -:-
23;30Patro Eisden - Seraing Utd -:-
23;30RWS Bruxelles - Tubize -:-

BRAZIL: Série B

03;30Atletico GO - Boa 0:3
03;30Parana - Sampaio Correa 0:0
04;30Portuguesa - Joinville 1:2

BRAZIL: Copa do Brasil

03;30ABC - Vasco 2:1

CAMEROON: Elite One

19;30Bamboutos FC - Scorpion -:-
19;30Douala AC - Fovu Baham -:-

CANADA: CIS

22;00Toronto - UOIT -:-
23;00Queens - Carleton -:-

CHILE: Chilean Cup

00;00Barnechea - O'Higgins -:-
00;30D. Concepcion - Deportes Temuco -:-
00;30Nublense - Iberia -:-
00;30Rangers - Palestino -:-
01;00Huachipato - L. Schwager -:-

COSTA RICA: Primera Division - Torneo de Invierno

01;00TexirAlajuelense - Herediano -:-
01;00TexirSaprissa - Belen -:-
02;00Cartagines - U.C.R. -:-
02;00Limon - Santos DG -:-

CROATIA: Croatian Cup

23;00RNK Split - Grabrovnica -:-

CZECH REPUBLIC: CFL

20;00Bohemians Prague - Kraluv Dvur -:-
20;00Chomutov - Admira Prague -:-
20;00Lounovice - Vltavin -:-
20;00Pisek - Domazlice -:-
20;00Prevysov - Chrudim -:-
20;00Union 2013 - Caslav -:-
20;00Vysehrad - Zapy -:-
20;30Meteor Prague - Jirny -:-

CZECH REPUBLIC: MSFL

20;00Breclav - Sigma Olomouc B -:-

CZECH REPUBLIC: Pohar Ceske posty

20;00Stechovice - Mlada Boleslav -:-
20;00Zizkov - Slavia Prague -:-

ENGLAND: Isthmian Premier League

23;45Leatherhead - Billericay -:-
23;45Lewes - Grays -:-
23;45Peacehaven & Telscombe - Metropolitan -:-

ENGLAND: FA Cup - Qualification

19;00Hartley Wintney - Ardley -:-
23;30Darlington 1883 - West Auckland -:-
23;45Cleethorpes - Gresley -:-
23;45Croydon - Epsom -:-
23;45Horsham YMCA - Redhill -:-
23;45North Shields - Scarborough Athletic -:-
23;45Saltash - Shepton Mallet -:-
23;45Sherborne - Alresford -:-
23;45Welwyn Garden - Saffron -:-

ESTONIA: Estonian Cup

20;30Maardu - Turi -:-

EUROPE: Euro U21 - Qualification

19;00Azerbaijan U21 - Israel U21 -:-
19;00Latvia U21 - Croatia U21 -:-
20;00Slovenia U21 - Andorra U21 -:-
21;00Denmark U21 - Russia U21 -:-
21;00Estonia U21 - Bulgaria U21 -:-
21;30Iceland U21 - Armenia U21 -:-

FINLAND: Kakkonen North

20;30GBK Kokkola - YPA -:-

GERMANY: Regionalliga North

21;00Luneburger Hansa - Lübeck -:-

GERMANY: Regionalliga Nordost

21;15Jena - Viktoria Berlin -:-

GERMANY: Regionalliga West

22;30Viktoria Koln - Siegen -:-

GERMANY: Regionalliga Sudwest

22;00Mannheim - FC Nottingen -:-

GERMANY: Oberliga Bayern Süd

20;45Eichstatt - Dachau -:-

HUNGARY: League Cup

17;00MTK Budapest - Dunaujvaros PASE -:-
20;00Ujpest - Vasas -:-
21;00Paks - Ferencvaros -:-

JAPAN: Nabisco Cup - Play Offs

15;00C-Osaka - Kawasaki Frontale -:-
15;00Hiroshima - Urawa -:-
15;00Kobe - G-Osaka -:-
15;30Yokohama M. - Kashiwa -:-

KOSOVO: Superliga

19;00Besa Peje - Kosova Vushtrri -:-
19;00Drita - Ferizaj -:-
19;00Hajvalia - Trepca Mitrovice -:-
19;00Istogu - Vellaznimi -:-
19;00Prishtina - Ferronikeli -:-
19;00Trepca 89 - Drenica -:-

LITHUANIA: Lithuanian Cup

20;00Utenis - Baltija Klaipeda -:-

MALAYSIA: Malaysia Cup - Group Stage

13;45PDRM FA - Darby -:-
17;45Kedah - Perak -:-
17;45Selangor - T-Team -:-
17;45Terengganu - Sarawak FA -:-

NORTH & CENTRAL AMERICA: Caribbean Cup - Qualification - First stage

02;30Dominica - Guyana -:-

NORTH & CENTRAL AMERICA: Copa Centroamericana

02;30Costa Rica - Nicaragua -:-

PERU: Primera Division - Apertura

02;00León de Huánuco - Cajamarca -:-

POLAND: Division 2

20;00Walbrzych - ROW Rybnik -:-

RUSSIA: Division 2 - South

19;00Chernomorets Novorossijsk - TSK Simferopol -:-
19;00Novocherkassk - Astrakhan -:-
20;30SKCHF Sevastopol - Krasnodar 2 -:-

RUSSIA: Division 2 - East

12;00Smena Komsomolsk - Chita -:-
13;30Yakutiya - Baikal Irkutsk -:-
16;30Barnaul - Tomsk 2 -:-

RUSSIA: Division 2 - Ural-Povolzhye

19;00Neftekhimik - Nosta -:-

SERBIA: Serbian Cup - Qualification

19;00Dorcol - Dolina Padina -:-
19;00Moravac - Timok Zaječar -:-
19;00Pivara - Indjija -:-
19;00Semendria - Teleoptik -:-

SLOVAKIA: Divison C Bratislava

20;00Slov. Grob - Tomasov -:-

SLOVAKIA: Slovak Cup

18;30Spisske Vlachy - Zvolen -:-
19;00Badin - Zarnovica -:-
19;00Cernova - B. Bystrica -:-
19;00Lok. Kosice - Trencin -:-
19;00Medzev - L. Mikulas -:-
19;00Tvrdosin - Kosice -:-
19;30Trenc. Teplice - Nova Dubnica -:-
20;00D. Luzna - Lozorno -:-
20;00I. Bratislava - Slovan Most -:-
20;00Mocenok - Dun. Streda -:-
20;00Raca - Samorin -:-
20;00Rohoznik - Dubnica -:-
20;00Sered - Myjava -:-
21;00Horna Nitra - Senica -:-

SLOVENIA: 2. SNL

20;00Tolmin - Triglav -:-

SOUTH AMERICA: Copa Sudamericana

22;00Gimnasia L.P. (Arg) - Estudiantes L.P. (Arg) -:-

SOUTH KOREA: K-League Classic

15;30Suwon - Busan -:-

SOUTH KOREA: National League

12;00Yongin City - Gyeongju KHNP -:-
15;00Changwon - Gangneung -:-
15;00Daejeon Korail - Gimhae -:-
15;00Mokpo City - Cheonan City -:-
15;00Ulsan Mipo - Busan Kyotong -:-

SPAIN: Copa del Rey

21;00Somozas - Varea -:-
22;30Leioa - Sestao -:-
23;00Izarra - Atletico Granadilla -:-
23;00Puertollano - Teruel -:-
23;15Barakaldo - Trival Valderas -:-
23;30Alcoyano - Pena Deportina -:-
23;30Cornella - Jaen -:-
23;30Ferrol - Atl. Astorga -:-
23;30Gimnastic - Baleares -:-
23;30Huesca - Toledo -:-
23;30Real Aviles - Marino de Luanco -:-
23;30R. Oviedo - Amorebieta -:-
23;30Torrelavega - Lealtad -:-
00;00Cartagena - UCAM Murcia -:-
00;00Hercules - Eldense -:-
00;00La Hoya Lorca - Villanovense -:-
00;00Marbella - Linense -:-
00;00San Roque - Cadiz -:-

SWEDEN: Svenska Cupen - Qualification

20;30Motala - Djurgården -:-

SWEDEN: Allsvenskan Women

21;45Rosengard W - Linkopings W -:-

TURKEY: Turkish Cup - First stage

17;30Arhavispor - Karsspor -:-
17;30Bingol - Patnos Genclik -:-
17;30Dersim Spor - Haskoy Yildizspor -:-
17;30Igdir Aras Spor - Ardahanspor -:-
17;30Mardinspor - Kilis Bld. -:-
17;30Tatvan - Kurtalanspor -:-
17;30Yuksekova - Cizre Basra -:-
18;00Bartinspor - Kastamonuspor -:-
18;00Karaman Bld. - Usak S. G. -:-
18;00Nevsehirspor - Yesil -:-
18;00Osmaniyespor - Adiyamanspor -:-
18;00SinopSpor - Yeni Amasyaspor -:-
18;00Sorgun - Kirikkalespor -:-
18;30Edirnespor - Beykoy Bld. -:-
18;30Egirdirspor - Bucak Bld. -:-
18;30Tekirdagspor - Altinova Bld. -:-

VENEZUELA: Copa Venezuela

01;30Aragua - Gran V. -:-
01;30Atl. Venezuela - Estudiantes Caracas -:-
01;30Carabobo - Yaracuyanos -:-
01;30Dep. Anzoategui - Margarita -:-
01;30Dep. Petare - Monagas -:-
01;30Dep. Tachira - Urena -:-
01;30Estudiantes Merida - Portuguesa -:-
01;30Lara - Policia de Lara -:-
01;30Llaneros - Metropolitanos -:-
01;30Margarita - Dep. Anzoategui -:-
01;30Mineros - Angostura -:-
01;30Trujillanos - Atletico El Vigia -:-
01;30Tucanes - Arroceros de Calabozo -:-
01;30Universidad Central - La Guaira -:-
01;30Zulia - Falcon -:-

WALES: League Cup

23;30Port Talbot - Haverfordwest -:-

WORLD: Friendly International

13;00Palestine - Myanmar -:-
16;00Philippines - Chinese Taipei -:-
18;00Northern Ireland U19 - Iceland U19 -:-
20;00Russia - Azerbaijan -:-
21;30Lithuania - United Arab Emirates -:-
22;00Ukraine - Moldova -:-
22;45Latvia - Armenia -:-
23;00Denmark - Turkey -:-
23;15Czech Republic - USA -:-
23;45Germany - Argentina -:-
23;45Ireland - Oman -:-
00;00England - Norway -:-
00;00Morocco - Qatar -:-

WORLD: Club Friendly

23;45Villarreal (Esp) - Celtic (Sco) -:-

ZAMBIA: Super League

18;00Green Buffaloes FC - National Assembly -:-

ZIMBABWE: Premier Futbol League

18;00Black Rhinos - Harare City -:-
18;00Chapungu Utd - Chicken Inn -:-
18;00Dynamos - Chiredzi -:-
18;00Highlanders - Buffaloes -:-

Yenile

Futbol | Xokkey | Tenis | Basketbol | Hendbol | Voleybol | Basebol | Proqnoz | Rugby Union | More sports »

Yuxari

Azebet.mobi canli Futbol neticeleri - mobile livescore.

Switch to touch version