Yenile

Futbol » Bugün » Butün Maçlar

advertisement

AFRICA: CAF Champions League - Play Offs

18;30Vita Club (Drc) - ES Setif (Alg) -:-

ALBANIA: Super League

17;00Laci - Apolonia Fier -:-
20;00Partizani - Elbasani -:-
20;00Teuta - KF Tirana -:-

ANDORRA: Primera Divisió

15;00Ordino - Lusitanos -:-
15;00UE Santa Coloma - UE Engordany -:-
19;00Inter Club Escaldes - Sant Julia -:-
21;00Encamp - FC Santa Coloma -:-

ANGOLA: Girabola

18;30Progresso - Onze Bravos -:-

ARGENTINA: Primera Division - Torneo Transición

03;30Olimpo Bahia Blanca - Racing Club 1:1
22;00Estudiantes L.P. - Quilmes -:-
22;00Lanus - San Lorenzo -:-
01;15Boca Juniors - Defensa y Justicia -:-
advertisement

ARGENTINA: Primera B Nacional

03;00Santamarina - All Boys 3:1
03;10Argentinos Jrs - Nueva Chicago 1:2
22;00Crucero del Norte - Union de Santa Fe -:-
23;00Ferro - Instituto -:-
23;00Patronato - Atl. Huracan -:-
02;00Sportivo Belgrano - Temperley -:-

ARGENTINA: Primera B Metropolitana

18;35Atletico Atlanta - Villa Dálmine -:-

ARGENTINA: Torneo Argentino A

23;00Alianza Cutral Co - Deportivo Madryn -:-
23;00C.A.I - Cipolletti -:-
23;00Guillermo Brown - Belgrano Santa Rosa -:-
23;00Juventud Unida Gualeguaychu - Atletico Parana -:-
23;00Sarmiento Resistencia - Gimnasia E.R. -:-
23;30Deportivo Mandiyu - Sportivo Patria -:-
23;30Deportivo Roca - Independiente de Neuquen -:-
00;00Independiente Chivilcoy - CA Belgrano -:-
00;00Union Villa Krause - Juventud Unida Universitario -:-
00;30AH Zapla - San Jorge -:-
00;30Americo Tesorieri - San Lorenzo Alem -:-
01;00Antoniana - Club Atletico Mitre -:-
01;00Central Cordoba - Union Aconquija -:-
01;00Deportivo Maipu - Andino -:-
01;00San Martin T. - Gimnasia y Tiro -:-
01;00Sportivo Estudiantes - Gimnasia Mendoza -:-

ARGENTINA: Primera C Metropolitana

22;30Defensores Unidos - Deportivo Riestra -:-

ARGENTINA: Primera D Metropolitana

18;00Atlas - Ituzaingó -:-
22;30Central Ballester - Leandro N. Alem -:-
22;30CSR Espanol - Deportivo Muniz -:-
22;30Puerto Nuevo - El Porvenir -:-
22;30Sportivo Barracas - Claypole -:-
22;30Victoriano A. - Argentino de Rosario -:-

ARMENIA: Premier League

14;40Alashkert - Gandzasar Kapan -:-
14;40Shirak Gyumri - Pyunik Yerevan -:-

AUSTRALIA: A-League

08;00Wellington Phoenix - Newcastle Jets 4:1
10;00Adelaide United - Perth Glory 2:0

AUSTRALIA: National Youth League

07;30Melbourne U21 - Perth Glory U21 -:-
08;00Melbourne City U21 - WS Wanderers U21 4:1

AUSTRALIA: W-League

08;00Sydney W - WS Wanderers W 1:2

AUSTRIA: Tipico Bundesliga

19;30Grodig - Salzburg -:-

AUSTRIA: Regionalliga East

13;15Donaufeld Wien - Austria (Am) -:-
13;30Mattersburg (Am) - Admira (Am) -:-

AUSTRIA: Regionalliga Central

19;00Sturm Graz (Am) - SC Weiz -:-

AZERBAIJAN: Premier League

16;00Neftci Baku - Inter Baku -:-
18;00Qarabag - Khazar Lenkoran -:-

BELARUS: Vysshaya Liga - Winners stage

17;00FC Gomel - Naftan -:-

BELARUS: Vysshaya Liga - Losers stage

15;00Dnepr Mogilev - Neman -:-

BELGIUM: Jupiler League

17;30Club Brugge - Gent -:-
21;00Anderlecht - St. Liege -:-
23;00Mouscron Peruwelz - Lokeren -:-

BELGIUM: Proximus League

18;00KSV Roeselare - FC Antwerp -:-
18;00Woluwe Zaventem - RWS Bruxelles -:-

BELGIUM: Belgium Third Division Group A

18;00Coxyde - Geants -:-
18;00Eendracht Zele - Dender -:-
18;00Gullegem - Saint Eloois -:-
18;00Hamme - Izegem -:-
18;00Londerzeel - Boom -:-
18;00Olsa Brakel - Bornem -:-

BELGIUM: Belgium Third Division Group B

18;00Bocholter - Sprimont-Comblain -:-
18;00La Calamine - Berchem -:-
18;00St. Gilloise - Walhain -:-
18;00Vise - Capellen -:-

BOLIVIA: Liga de Futbol Prof - Apertura

03;30Bolivar - Nacional Potosí 3:3
23;00Real Potosi - Sport Boys -:-
23;00U. Pando - Oriente Petrolero -:-
00;00Wilstermann - U. Sucre -:-
01;00The Strongest - San Jose -:-

BOSNIA AND HERZEGOVINA: Premier League

16;30Mladost Velika Obarska - Zeljeznicar -:-
20;00Borac Banja Luka - Sloboda -:-

BRAZIL: Série A

03;00Botafogo RJ - Flamengo RJ 2:1
03;00Internacional - Bahia 2:0

BRAZIL: Série B

03;00Luverdense - Oeste 1:0
03;00Vila Nova FC - Sampaio Correa 4:1

BRAZIL: Série C - Play Offs

03;30CRB - Madureira 2:0

BULGARIA: B PFG

16;30Botev Vratsa - Pirin Blagoevgrad -:-
16;30Dobrudzha - Rakovski 2011 -:-
16;30Septemvri - Mezdra -:-
18;00Bansko - Chernomorets Burgas -:-
18;00Montana - Razlog -:-
18;00Spartak - Gorna -:-
18;30FC Vereya - Sozopol -:-

CANADA: CSL - Play Offs

00;15York Region - Toronto Croatia -:-

CANADA: CIS

22;00Laval - Concordia -:-
22;00Sherbrooke - UQTR -:-
23;15Dalhousie - Memorial -:-
23;15UPEI - Cape Breton -:-
02;00UQAM - McGill -:-

CHILE: Primera Division - Apertura

03;30O'Higgins - Huachipato 3:0
22;30Union La Calera - Colo Colo -:-
23;00Antofagasta - Barnechea -:-
23;00Cobreloa - Deportes Iquique -:-
01;00U. De Chile - Palestino -:-

CHILE: Primera B - Apertura

03;00San Luis - Coquimbo 1:1
19;00Curico Unido - Rangers -:-
22;30S. Morning - L. Schwager -:-
23;00Copiapo - D. Concepcion -:-
00;00San Felipe - Everton -:-

CHINA: Super League

IHChangchun Yatai - Shanghai Shenxin 0:0
IHDalian Aerbin - Liaoning 0:1
IHGuangzhou Evergrande - Beijing Guoan 0:0
IHGuangzhou R&F - Harbin Yiteng 3:1
IHGuizhou Renhe - Shandong Luneng 0:0
IHHenan Jianye - Hangzhou Greentown 2:0
IHShanghai Shenhua - Tianjin Teda 1:2
IHShanghai SIPG - Jiangsu Sainty 1:0

COLOMBIA: Liga Postobon - Clausura

03;45Millonarios - Petrolera 2:0
00;15Dep. Pasto - Junior -:-
02;30Envigado - Ind. Medellin -:-
02;30Once Caldas - Huila -:-

COSTA RICA: Primera Division - Torneo de Invierno

06;00Herediano - Alajuelense 1:0
21;00Zeledon - Carmelita -:-
22;00CS Uruguay - Puma Generalena -:-

CROATIA: 1. HNL

18;00D. Zagreb - Osijek -:-
22;00Rijeka - RNK Split -:-

CYPRUS: First Division

20;00Ermis - Ayia Napa -:-
21;00Anorthosis - Othellos Athienou -:-
21;00APOEL - Nea Salamis -:-

CZECH REPUBLIC: Synot liga

18;45Sparta Prague - Mlada Boleslav -:-

CZECH REPUBLIC: Division 2

13;15Zizkov - Usti nad Labem -:-
17;30Kolin - Vlasim -:-
17;30Varnsdorf - Trinec -:-

CZECH REPUBLIC: CFL

13;15Admira Prague - Meteor Prague -:-
17;30Benesov - Lounovice -:-
17;30Caslav - Vysehrad -:-
17;30Stechovice - Bohemians Prague -:-

CZECH REPUBLIC: MSFL

13;15Unicov - Hlucin -:-
13;30Opava B - Hulin -:-
13;30Zlin B - HFK Olomouc -:-
17;30Zabreh - Sigma Olomouc B -:-

CZECH REPUBLIC: Division A

13;15Mas Taborsko B - Klatovy -:-
17;00Marianske Lazne - Doubravka -:-
17;30Milevsko - Cesky Krumlov -:-

CZECH REPUBLIC: Division B

17;30Horni Mecholupy - Neratovice -:-

CZECH REPUBLIC: Division C

17;30Benatky - Ceska Trebova -:-
17;30Dvur Kralove - Zivanice -:-
17;30Kutna Hora - Usti nad Orlici -:-
17;30Pencin-Turnov - Vysoké Mýto -:-
17;30Trutnov - Pardubice B -:-

CZECH REPUBLIC: Division D

13;15Velke Mezirici - Blansko -:-
17;30Havlickuv Brod - Uhersky Brod -:-
17;30Slavoj Polna - Stara Rise -:-
17;30Tasovice - Hodonin -:-
17;30Vrchovina - Zdar na Sazavou -:-

CZECH REPUBLIC: Division E

13;15Slavicin - Novy Jicin -:-
17;00Kozlovice - Urcice -:-

CZECH REPUBLIC: First League Women

14;00Pardubice W - Bohemians Prague W -:-

DENMARK: Superliga

17;00Randers FC - Odense -:-
20;00Hobro - FC Copenhagen -:-
22;00Esbjerg - Brondby -:-

DENMARK: NordicBet Ligaen

18;00Fredericia - Vejle -:-

DENMARK: 2nd Division East

16;00F. Amager - B.93 -:-
16;00Svebolle - B 1908 -:-
16;30Holbaek - Avarta -:-
18;00Nykobing - Avedore -:-

DENMARK: 2nd Division West

16;00Kolding BK - Svendborg -:-
16;00Thisted FC - Varde -:-
16;30Ringkobing - Middelfart -:-
17;00Naestved - Kolding IF -:-

ECUADOR: Serie A - Second stage

20;30Dep. Quito - Emelec -:-
20;30LDU Quito - Mushuc Runa -:-
22;30Dep. Cuenca - Ind. del Valle -:-
22;30Olmedo - Manta -:-
01;45Barcelona SC - EL Nacional -:-

EGYPT: Premier League

17;00El Daklyeh - Haras El Hodood -:-
19;15Al Ittihad - Wadi Degla -:-
21;30El Ismaily - Enppi -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

05;00Aguila - Santa Tecla 0:1
01;00Alianza FC - FAS -:-
01;00Juventud Ind. - Atletico Marte -:-
01;00Pasaquina - Dragon -:-

ENGLAND: Premier League

17;30Burnley - Everton -:-
17;30Tottenham - Newcastle Utd -:-
20;00Manchester United - Chelsea -:-

ENGLAND: League Two

17;00Morecambe - Exeter -:-

ENGLAND: Premier League U21

16;00Fulham U21 - Liverpool U21 -:-

ENGLAND: FA Cup - Qualification

19;00Worcester - Greenwich Borough -:-

EUROPE: Euro U17 - First stage

14;00Poland U17 - Estonia U17 -:-
14;00Slovakia U17 - Lithuania U17 -:-
16;00Georgia U17 - Liechtenstein U17 -:-
16;30Hungary U17 - Croatia U17 -:-
16;30Israel U17 - Kazakhstan U17 -:-
17;00Luxembourg U17 - Spain U17 -:-

EUROPE: Euro U17 Women - First stage

17;00England U17 W - Moldova U17 W -:-
17;00Russia U17 W - Bulgaria U17 W -:-

FINLAND: Veikkausliiga

16;00HJK - Rovaniemi -:-

FRANCE: Ligue 1

17;00Rennes - Lille -:-
20;00Guingamp - Nice -:-
20;00St Etienne - Metz -:-
00;00Lyon - Marseille -:-

FYR OF MACEDONIA: First League

16;30Met. Skopje - Pelister -:-
16;30Teteks - Rabotnicki -:-
16;30Turnovo - Shkendija -:-
16;30Vardar - Bregalnica Stip -:-

GEORGIA: Umaglesi Liga

15;00Chikhura - Torpedo Kutaisi -:-
17;00Zestafoni - Merani Martvili -:-

GERMANY: Bundesliga

18;30Wolfsburg - Mainz -:-
20;30B. Moenchengladbach - Bayern Munich -:-

GERMANY: 2. Bundesliga

16;30Ingolstadt - Heidenheim -:-
16;30Munich 1860 - Braunschweig -:-
16;30Sandhausen - Aue -:-

GERMANY: 3. Liga

17;00Dortmund II - Hansa Rostock -:-
17;00Mainz II - Regensburg -:-

GERMANY: Regionalliga North

17;00ETSV Weiche - Bremen II -:-
17;00FT Braunschweig - Hamburger SV II -:-
17;00Goslarer - BSV Rehden -:-
17;00Norderstedt - Braunschweig II -:-
17;00Oldenburg - Cloppenburg -:-
17;00TSV Havelse - Hannover II -:-
18;00Meppen - VfR Neumunster -:-

GERMANY: Regionalliga Nordost

16;30Auerbach - Neustrelitz -:-
16;30BFC Dynamo - Nordhausen -:-
16;30Hertha Berlin II - Zwickau -:-
16;30Jena - Berliner AK 07 -:-
16;30Union Berlin II - Plauen -:-
16;30Viktoria Berlin - Meuselwitz -:-

GERMANY: Regionalliga West

17;00RW Essen - Wattenscheid -:-

GERMANY: Regionalliga Sudwest

17;00Hoffenheim II - Elversberg -:-
17;00Kaiserslautern II - Kassel -:-

GERMANY: Oberliga NOFV-Nord

17;00Altludersdorf - Luckenwalde -:-
17;00Hansa Rostock II - Furstenwalde -:-
17;00Hurturkel - Rathenow -:-
17;00Pommern Greifswald - Schönberg -:-

GERMANY: Oberliga NOFV- Süd

17;00Cottbus II - Sandersdorf -:-
17;00Dresden II - Markranstadt -:-
17;00Erfurt II - Oberlausitz -:-
17;00Halle - Bernburg -:-

GERMANY: Oberliga Schleswig-Holstein

17;00Eichede - Hartenholm -:-
17;00Meldorf - Eutin -:-
17;00Todesfelde - Holstein Kiel II -:-

GERMANY: Oberliga Hamburg

17;00Barmbek-Uhlenhorst - TSV Buchholz 08 -:-
17;00Halstenbek-Rellingen - Condor Hamburg -:-
17;00Niendorfer TSV - Suderelbe -:-
18;00Vier-und Marschlande - Pinneberg -:-

GERMANY: Oberliga Bremen

17;00VfL Bremen - Bremer -:-
18;00Aumund-Vegesack - Sparta Bremerhaven -:-
18;00Turkspor Bremen - Werder Bremen III -:-
18;00Union 60 Bremen - Schwachhausen -:-

GERMANY: Oberliga Niedersachsen

17;00Eintracht Northeim - Spelle-Venhaus -:-
17;00Ottersberg - VfL Osnabruck II -:-
17;00Teutonia U. - Arminia Hannover -:-
17;00Wunstorf - Uphusen -:-

GERMANY: Oberliga Westfalen

18;00Ahlen - Hammer SpVgg. -:-
18;00Arminia Bielefeld II - Gutersloh -:-
18;00Eintracht Rheine - Westfalia Herne -:-
18;00Erkenschwick - VfB Huls -:-
18;00Neuenkirchen - Sprockhovel -:-
18;00Roland Beckum - Ennepetal -:-
18;00Stadtlohn - Erndtebruck -:-
18;00Westfalia Rhynern - ASC 09 Dortmund -:-

GERMANY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

18;00Schott Mainz - Spvgg Burgbrohl -:-
19;00Elversberg II - Neunkirchen -:-

GERMANY: Oberliga Bayern Nord

18;00Regensburg II - Jahn Forchheim -:-

GERMANY: Oberliga Bayern Süd

18;00Pipinsried - Landshut -:-
18;00Unterhaching II - Dachau -:-

GERMANY: Oberliga Baden-Württemberg

18;00Karlsruher II - Aalen II -:-

GERMANY: Oberliga Mittelrhein

18;00Alfter - Bruhl -:-
18;00Bonner - Hurth -:-
18;00Erftstadt - FC Wegberg-Beeck -:-
18;00Euskirchen - Eilendorf -:-
18;00FC Viktoria 08 - Germania Windeck -:-
18;00Freialdenhoven - Bergisch Gladbach -:-
18;30Hertha Walheim - Bergheim -:-
18;30VfL Leverkusen - Alemannia Aachen II -:-

GERMANY: Oberliga Niederrhein

18;00Bocholt - TuRU Düsseldorf -:-
18;00Bosinghoven - Baumberg -:-
18;00Germania Ratingen - Krefeld-Fischeln -:-
18;00Hilden - Duisburg II -:-
18;00Nievenheim - Wuppertaler -:-
18;00Oberhausen II - Homberg -:-
18;00Sonsbeck - Jahn Hiesfeld -:-
18;00SW Essen - Honnepel-Niedermormter -:-
18;00Velbert - Kapellen-Erft -:-

GERMANY: Junioren Bundesliga North

14;00Dresden U19 - Meppen U19 -:-
14;00Holstein Kiel U19 - Wolfsburg U19 -:-
14;00Jena U19 - St. Pauli U19 -:-
16;00Bremen U19 - Hansa Rostock U19 -:-

GERMANY: Junioren Bundesliga South

14;00Eintracht Frankfurt U19 - Bayern U19 -:-
14;00Mainz U19 - Munich 1860 U19 -:-
15;00Kaiserslautern U19 - Karlsruher U19 -:-
15;30Mannheim U19 - Freiburg U19 -:-
17;00Saarbrucken U19 - Furth U19 -:-

GERMANY: Junioren Bundesliga West

14;00Bielefeld U19 - Preussen Munster U19 -:-
14;00Bonner U19 - Bochum U19 -:-
14;00Dusseldorf U19 - Köln U19 -:-
14;00Leverkusen U19 - Duisburg U19 -:-
14;00Monchengladbach U19 - Wuppertaler U19 -:-
14;00Schalke U19 - Dortmund U19 -:-

GREECE: Super League

17;00OFI Crete - Asteras Tripolis -:-
19;15Kerkyra - Platanias FC -:-
19;15Panetolikos - Panthrakikos -:-
19;15PAOK - Veria -:-
21;30Olympiakos Piraeus - Panathinaikos -:-

GREECE: Football League - Group 1

17;00Smyrnis - AO Paniliakos -:-

GREECE: Football League - Group 2

17;00Pierikos - A. Asteras -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

06;30Xelaju - Coatepeque 1:2
21;00Malacateco - Marquense -:-
21;05Universidad SC - Petapa -:-
21;15Antigua - Halcones -:-
00;30Guastatoya - Municipal -:-
02;00Comunicaciones - Suchitepequez -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

05;00Vida - Real Sociedad 1:1
00;00Parrillas O. - Platense -:-
02;00Olimpia - Motagua -:-

HUNGARY: OTP Bank Liga

19;30Debrecen - Ferencvaros -:-
21;30Haladas - Gyor -:-

INDIA: ISL

15;00Atletico de Kolkata - Kerala Blasters -:-
18;30Pune City - Goa -:-

INDONESIA: Super Liga - Second stage

12;30Persib Bandung - Mitra Kukar -:-
16;00Persebaya - Pelita Bandung -:-

IRAQ: Super League

16;00Al Minaa - Al Najaf -:-
16;00Duhok - Al-Hudod -:-
17;00Baghdad - Naft Missan -:-
17;00Erbil - Zakho -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

22;15H. Acre - Maccabi Tel Aviv -:-

ITALY: Serie A

18;00Chievo - Genoa -:-
18;00Juventus - Palermo -:-
18;00Udinese - Atalanta -:-
21;00Cesena - Inter -:-
21;00Lazio - Torino -:-
21;00Napoli - Verona -:-
23;45AC Milan - Fiorentina -:-

ITALY: Lega Pro - Group A

15;30Como - Renate -:-
17;30Bassano - Torres -:-
19;00Cremonese - Venezia -:-
21;00Novara - Sudtirol -:-

ITALY: Lega Pro - Group B

15;30Forli - Lucchese -:-
17;30Carrarese - Santarcangelo -:-
17;30Pistoiese - Teramo -:-
19;00Ascoli - Gubbio -:-
21;00San Marino - Ancona -:-

ITALY: Lega Pro - Group C

14;00Lupa Roma - Casertana -:-
17;30Lamezia - Reggina -:-
19;00Aversa - Benevento -:-
21;00Foggia - Catanzaro -:-

ITALY: Serie D - Group A

17;30Acqui - Pro Settimo -:-
17;30Asti - Sancolombano -:-
17;30Borgomanero - Sporting Bellinzago -:-
17;30Bra - Novese -:-
17;30Caronnese - Sestri Levante -:-
17;30Cuneo - Borgosesia -:-
17;30Lavagnese - Derthona -:-
17;30OltrepoVoghera - Argentina -:-
17;30Vallée d´Aoste - RapalloBogliasco -:-

ITALY: Serie D - Group B

17;30Castellana - Lecco -:-
17;30Castiglione - Inveruno -:-
17;30Ciliverghe Mazzano - MapelloBonate -:-
17;30Olginatese - Ciserano -:-
17;30Pontisola - Montichiari -:-
17;30Pro Sesto - Folgore Caratese -:-
17;30Seregno - Sondrio -:-
17;30Seriate - Caravaggio -:-
17;30Villafranca - Pergolettese -:-

ITALY: Serie D - Group C

17;30ArzignanoChiampo - Biancoscudati Padova -:-
17;30Belluno - Giorgione -:-
17;30Fontanafredda - Dro -:-
17;30Mezzocorona - Clodiense -:-
17;30Montebelluna - Altovicentino -:-
17;30Mori - Legnago Salus -:-
17;30Tamai - Sacilese -:-
17;30Triestina - Ripa Fenadora -:-
17;30Union Pro - Kras -:-

ITALY: Serie D - Group D

17;30Abano - Scandicci -:-
17;30Bellaria Igea - Imolese -:-
17;30Castelfranco - Formigine -:-
17;30Este - Porto Tolle -:-
17;30Fidenza - Fiorenzuola -:-
17;30Fortis Juventus - Thermal Abano -:-
17;30Mezzolara - Correggese -:-
17;30Piacenza - Montemurlo -:-
17;30S.P. Padova - Rimini -:-

ITALY: Serie D - Group E

17;30Bastia - GualdoCasacastalda -:-
17;30Massese - Gavorrano -:-
17;30Rieti - Pianese -:-
17;30San Donato - Flaminia -:-
17;30Siena - Ponsacco -:-
17;30Villabiagio - Colligiana -:-
17;30Voluntas Spoleto - Foligno -:-
18;00Sansepolcro - SanGiovanni -:-
18;00Trestina - Poggibonsi -:-

ITALY: Serie D - Group F

17;30Agnonese - Termoli -:-
17;30Calcio Chieti - San Nicolo -:-
17;30Castelfidardo - Jesina -:-
17;30Fano - Celano -:-
17;30Giulianova - Civitanovese -:-
17;30Maceratese - Fermana -:-
17;30Matelica - Campobasso -:-
17;30Recanatese - Vis Pesaro -:-
17;30Sambenedettese - Amiternina -:-

ITALY: Serie D - Group G

17;00Cynthia - Selargius -:-
17;30Astrea - San Cesareo -:-
17;30Budoni - Arzachena -:-
17;30Ostia Mare - Olbia -:-
17;30Palestrina - Nuorese -:-
17;30Sora - Viterbese -:-
17;30Terracina - Castelli Romani -:-

ITALY: Serie D - Group H

17;30Cavese - Francavilla -:-
17;30Gelbison Cilento - Bisceglie -:-
17;30Grottaglie - Arzanese -:-
17;30Manfredonia - Brindisi -:-
17;30Potenza - Monopoli -:-
17;30Puteolana - US Scafatese -:-
17;30San Severo - Sarnese -:-
17;30Taranto - Pomigliano -:-
18;30Andria - Gallipoli -:-

ITALY: Serie D - Group I

17;30Battipagliese - Leonfortese -:-
17;30Neapolis - Montalto Uffugo -:-
17;30Nerostellati Frattese - Marcianise -:-
17;30Noto - Due Torri -:-
17;30Orlandina - Rende -:-
17;30Roccella - Agropoli -:-
17;30Sorrento - Akragas -:-
17;30Tiger Brolo - HinterReggio -:-
17;30Torrecuso - Gioiese -:-

JAPAN: J-League

08;00Vegalta Sendai - Kashiwa 1:2
67'Kobe - Omiya Ardija 2:1
67'Tosu - Albirex Niigata 0:1
14;00G-Osaka - FC Tokyo -:-
14;00Kashima - Urawa -:-
14;00Kofu - Kawasaki Frontale -:-
14;00Shimizu - Hiroshima -:-
14;00Tokushima - Nagoya -:-
14;00Yokohama M. - C-Osaka -:-

JAPAN: J-League Division 2

08;00Kusatsu - Chiba 1:2
08;00Mito - Kamatamare 0:0
08;00Montedio Yamagata - Yokohama 2:4
08;00Sapporo - Shonan 2:0
08;00Tochigi - Avispa Fukuoka 1:1
08;00Verdy - Ehime 1:1
08;00Yamaga - Toyama 2:1
09;00V-Varen Nagasaki - Kumamoto 0:1
10;00Iwata - Kyoto 2:2
70'Giravanz Kitakyushu - Gifu 1:0
69'Oita - Okayama 0:0

KAZAKHSTAN: Premier League - Championship Group

14;00Kaisar Kyzylorda - Aktobe -:-
14;00Shakhtar Karagandy - FC Astana -:-
16;00K. Almaty - Ordabasy -:-

KAZAKHSTAN: Premier League - Relegation Group

13;00Zhetysu Taldykorgan - Spartak Semey -:-

KENYA: Premier League

15;00Mathare Utd. - Sony Sugar -:-
16;00Bandari - Kenya CB -:-
16;00Chemelil - Leopards -:-
17;15Sofapaka - Gor Mahia -:-

KOSOVO: Superliga

17;00Drenica - Vellaznimi -:-
17;00Drita - Kosova Vushtrri -:-
17;00Ferizaj - Trepca Mitrovice -:-
17;00Hajvalia - Ferronikeli -:-
17;00Istogu - Prishtina -:-
17;00Trepca 89 - Besa Peje -:-

LATVIA: Virslīga

16;00FC Daugava - BFC Daugavpils -:-
16;00Spartaks - Daugava Riga -:-

LESOTHO: Premier League

18;00Mpharane Celtics - Matlama -:-
18;00Qoaling Highlanders - Likhopo -:-

LITHUANIA: A Lyga

14;00Granitas K. - Dainava Alytus -:-
20;00Banga - Kruoja -:-

LUXEMBOURG: National Division

19;00Fola - Grevenmacher -:-
19;00Hostert - Differdange -:-
19;00Jeunesse Canach - Ettelbruck -:-
19;00Rumelange - Dudelange -:-
19;00Wiltz - Jeunesse Esch -:-

MALAWI: Super League

16;30Azam Tigers - Chikwawa United -:-
16;30Kamuzu Barracks - Big Bullets -:-
16;30MAFCO - Blue Eagles -:-
16;30Silver - Moyale Barracks -:-

MALTA: Premier League

18;00Valletta - Naxxar Lions -:-
20;15Sliema - Balzan Youths -:-

MALTA: FA Trophy

18;00Fgura - Nadur -:-
18;00Melita FC - Zejtun Corinthians -:-
18;00Mellieha - Victoria Hotspurs -:-
18;00Qrendi - St. Venera -:-
20;00Msida Saint-Joseph - Marsa FC -:-
20;00Victoria Wanderers - Kirkop -:-
20;15Mqabba FC - Senglea Athletics -:-
20;15Pembroke - Rabat Ajax -:-
20;15Sirens - San Gwann FC -:-

MAURITANIA: Championnat D1

20;00Armee - Tevragh-Zeïna -:-

MEXICO: Primera Division - Apertura

03;00Monterrey - U.A.N.L.- Tigres 2:2
05;06Pachuca - Leones Negros 0:0
06;00Atlas - Puebla 2:1
22;00Toluca - Club Leon -:-

MEXICO: Liga de Ascenso - Apertura

03;00Merida - Dorados de Sinaloa 1:1
05;00Alebrijes Oaxaca - Dep. Tepic 1:1
05;00Atl. San Luis - Necaxa 0:1
05;00Celaya - Correcaminos 0:1
05;00Irapuato - Altamira 0:1

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liga

16;00Rudar - Sutjeska -:-

MOROCCO: Botola

17;30FUS Rabat - Kawkab Marrakech -:-
19;00Difaâ El Jadidi - Ittihad Khemisset -:-
20;45Olympique de Safi - FAR Rabat -:-
23;00Maghreb Fez - Berkane -:-

MOROCCO: Division 2

20;00Jeunesse Massira - Youssoufia Berrechid -:-
20;00Raja Beni Mellal - Mouloudia Oujda -:-
20;00Union Ait Melloul - Kasba Tadla -:-
20;00Union de Mohammédia - Widad Temara -:-

MOZAMBIQUE: Mocambola

18;00Chibuto - Ferroviario Quelimane -:-
18;00Ferroviario - Clube Desportivo de Nacala -:-
18;00Ferroviario Nampula - Desportivo Maputo -:-
18;00Ferroviario Pemba - Ferroviario Beira -:-
18;00Tèxtil do Pungué - LD Maputo -:-

NETHERLANDS: Eredivisie

15;30Cambuur - Feyenoord -:-
17;30Utrecht - PSV -:-
17;30Zwolle - Heerenveen -:-
19;45Excelsior - Twente -:-

NETHERLANDS: Eerste Divisie

17;30Nijmegen - Oss -:-
17;30Roda - Sparta Rotterdam -:-

NIGERIA: Premier League

19;00Bayelsa - Dolphins -:-
19;00Crown FC - Abia Warriors -:-
19;00El Kanemi - Kano -:-
19;00Gombe - Enugu -:-
19;00Heartland - Taraba -:-
19;00Kaduna - Giwa -:-
19;00Lobi - Akwa -:-
19;00Nasarawa - Sunshine Stars -:-
19;00Nembe - Enyimba -:-
19;00Sharks - Warri -:-

NORWAY: Tippeligaen

18;30Rosenborg - Sandnes Ulf -:-
18;30Sarpsborg 08 - Stabaek -:-
21;00Lillestrom - Start -:-
21;00Sogndal - Molde -:-
21;00Viking - Aalesund -:-
23;00Bodo/Glimt - Brann -:-

NORWAY: Division 1

16;00Alta - Ull/Kisa -:-
16;00Baerum - Ham-Kam -:-
16;00Bryne - Mjondalen -:-
16;00Kristiansund - Hodd -:-
16;00Nest-Sotra - Ranheim -:-
16;00Sandefjord - Honefoss -:-
16;00Strommen - Tromsdalen -:-
16;00Tromso - Fredrikstad -:-

PAKISTAN: Premier League

13;30Pakistan Air Force - KESC FC -:-
13;30Pakistan Railways - Muslim -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

00;30Cerro Porteno - Rubio Nu -:-
00;30Sp. Luqueno - 3 de Febrero -:-
02;40Libertad Asuncion - Deportivo Capiata -:-

PERU: Primera Division - Clausura

20;00FBC Melgar - Garcilaso -:-
22;15Unión Comercio - Juan Aurich -:-
01;00U. de Deportes - Inti Gas Deportes -:-

PERU: Segunda Division

22;00Alfonso Ugarte - Sport Boys -:-
22;00Alianza Huanuco - Walter Ormeno -:-
22;00Atletico Torino - Deportivo Coopsol -:-
00;30Huaral - Defensor San Alejandro -:-
00;30Jose Galvez - Comerciantes Unidos -:-
00;45Sport Victoria - Carlos Manucci -:-

POLAND: Ekstraklasa

18;30Lech Poznan - Leczna -:-
21;00Zawisza - Legia -:-

POLAND: Division 1

15;15Olsztyn - Chojniczanka -:-
15;30Pogon Siedlce - Widzew Lodz -:-

POLAND: Division 2

17;00Nadwislan Gora - Blekitni Stargard -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

20;00Estoril - Belenenses -:-
20;00Nacional - Academica -:-
22;00Sporting - Maritimo -:-
00;15Braga - Benfica -:-

PORTUGAL: Segunda Liga

15;15Portimonense - Benfica B -:-
19;00Beira Mar - Aves -:-
19;00Covilha - Academico Viseu -:-
19;00Feirense - Atletico CP -:-
19;00Guimaraes B - Olhanense -:-
19;00Leixoes - Maritimo B -:-
19;00Oriental - Trofense -:-
20;00FC Porto B - Freamunde -:-
20;00Santa Clara - Tondela -:-
20;00U. Madeira - Braga B -:-
21;45SC Farense - Chaves -:-

QATAR: Premier League

18;30Umm-Salal - Lakhwiya -:-
20;45Al-Kharitiyath - Al Sailiya -:-
20;45Qatar SC - Al-Sadd -:-

ROMANIA: Liga I

17;30Concordia - CFR Cluj -:-
19;30Din. Bucuresti - Pandurii -:-
22;00ASA Targu Mures - Steaua Bucuresti -:-

ROMANIA: Division 2/Serie 1

13;00Voluntari - Rapid Suceava -:-

RUSSIA: Premier League

14;30Spartak Moscow - Lokomotiv Moscow -:-
14;30Ufa - CSKA Moscow -:-
20;00Zenit Petersburg - M. Saransk -:-

RUSSIA: Division 2 - Ural-Povolzhye

16;00Zenit-Izhevsk - Syzran -:-

RUSSIA: Youth League

10;00Ufa U21 - CSKA Moscow U21 1:1
17;00Krasnodar U21 - Terek Grozni U21 -:-
19;00Dynamo Moscow U21 - Rubin Kazan U21 -:-

RWANDA: National Football league

17;30Rayon Sport - Musanze -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

18;00La Fiorita - Pennarossa -:-
18;00San Giovanni - Domagnano -:-
18;00Virtus - Murata -:-

SCOTLAND: Premiership

17;00Celtic - Kilmarnock -:-

SCOTLAND: Championship

16;15Hibernian - Hearts -:-

SERBIA: Super Liga

20;00Jagodina - Partizan -:-

SLOVAKIA: Fortuna liga

22;00Ruzomberok - Slovan Bratislava -:-

SLOVAKIA: 2. Liga - West

13;30S. Bratislava B - Pohronie -:-
13;30Trnava B - Samorin -:-

SLOVAKIA: 2. Liga - East

17;00L. Mikulas - Kosice B -:-
17;00Lok. Kosice - Trebisov -:-

SLOVAKIA: Divison C West

17;00Dun. Streda B - Crystal -:-
17;00Levice - Vrable -:-
17;00Neded - Vrbove -:-
17;00Nemsova - Palarikovo -:-
17;00V. Ludince - Puchov -:-

SLOVAKIA: Divison C East

17;00Haniska - B. Nova Ves -:-
17;00Plavnica - S. Nova Ves -:-
17;00Presov B - V. Revistia -:-
17;00Stropkov - Michalovce B -:-
17;00Vysoke Tatry - Snina -:-

SLOVAKIA: Divison C Central

13;30Bytca - Brusno -:-
17;00Nova Bana - L. Hradok -:-
17;00Zarnovica - Kremnicka -:-

SLOVAKIA: Divison C Bratislava

13;30I. Bratislava - Bahon -:-
16;30Bernolakovo - Tomasov -:-
16;30Kralova - Rohoznik -:-
16;30Lozorno - Svaty Jur -:-
16;30Rovinka - Ivanka -:-
16;30Slovan Most - Slov. Grob -:-
16;30Stupava - Raca -:-
16;30Vinicne - D. Luzna -:-

SLOVENIA: Prva liga

17;00NK Krka - Velenje -:-

SLOVENIA: 2. SNL

17;00NK Smartno - Dravinja -:-
17;00Triglav - Tolmin -:-

SOUTH AFRICA: Telkom Knockout

17;00Kaizer Chiefs - Platinum Stars -:-

SOUTH KOREA: K-League Classic

09;00Gyeongnam - Jeju Utd 1:0
09;00Incheon - Jeonnam 3:3
09;00Jeonbuk - Suwon 1:0
09;00Pohang - Sangju Sangmu 3:0
09;00Seongnam - Ulsan Hyundai 3:4
09;00Seoul - Busan 1:1

SOUTH KOREA: K League Challenge

09;00Goyang Hi - Daegu 2:4
09;00Suwon City - Hummel 3:0

SPAIN: Primera Division

15;00Malaga - Rayo Vallecano -:-
20;00Espanyol - Dep. La Coruna -:-
22;00Sevilla - Villarreal -:-
00;00Getafe - Atl. Madrid -:-

SPAIN: Segunda Division

15;00Albacete - Valladolid -:-
20;00Gijon - Osasuna -:-
20;00Girona - Mirandes -:-
20;00Lugo - Llagostera -:-
21;15Alcorcon - Zaragoza -:-
22;00Tenerife - Barcelona B -:-
00;00Numancia - Leganes -:-

SPAIN: Segunda Division B - Group 1

15;00Celta Vigo B - Gijon B -:-
15;00Langreo - Compostela -:-
15;00Marino de Luanco - R. Oviedo -:-
15;30Lealtad - Somozas -:-
19;30Atl. Astorga - Zamora -:-
20;00Ferrol - Real Aviles -:-
20;00Guijuelo - Coruxo FC -:-
20;00Murcia - Tropezon -:-
20;00UD Logrones - Burgos -:-

SPAIN: Segunda Division B - Group 2

15;00Conquense - Barakaldo -:-
15;00Guadalajara - Getafe B -:-
15;00Las Palmas B - Leioa -:-
15;00Real Madrid B - Huesca -:-
15;15Toledo - Atl. Madrid B -:-
19;00Tudelano - Amorebieta -:-
20;00Rayo Vallecano B - Socuellamos -:-
20;00R. Union - Ath Bilbao B -:-
20;30Sestao - Trival Valderas -:-

SPAIN: Segunda Division B - Group 3

14;30Zaragoza B - Huracan -:-
15;00Cornella - Elche B -:-
15;00Hercules - Villarreal B -:-
15;00Mallorca B - Eldense -:-
15;00Reus Deportiu - Gimnastic -:-
15;00Valencia B - Baleares -:-
20;00Alcoyano - Badalona -:-
20;00Lleida - L Hospitalet -:-
20;00Olot - Sant Andreu -:-

SPAIN: Segunda Division B - Group 4

14;30Sevilla B - Cadiz -:-
15;00Almeria B - Cordoba B -:-
15;00Cacereno - Betis B -:-
15;00Melilla - Jaen -:-
19;00Granada CF B - Arroyo -:-
20;00La Hoya Lorca - La Roda -:-
20;00Linense - Lucena -:-
20;00UCAM Murcia - Marbella -:-
21;00El Palo - Cartagena -:-

SWAZILAND: MTN Premier League

17;30Green M. - Royal Leopards -:-

SWEDEN: Allsvenskan

18;00AIK - Atvidabergs -:-
18;00Norrkoping - Orebro -:-
20;30Elfsborg - Djurgården -:-
20;30Halmstad - Falkenbergs -:-

SWEDEN: Superettan

16;00GAIS - Hammarby -:-
20;00Varbergs - Varnamo -:-

SWEDEN: Division 1 - Norra

16;00Nykopings - Vasalunds -:-
18;00Frej - IFK Lulea -:-
19;00Vasteras SK - Umea FC -:-
20;00AFC United - Sylvia -:-

SWEDEN: Division 1 - Södra

18;00Qviding - Motala -:-

SWEDEN: Division 2 - Norra Götaland - Relegation

17;00Amal - Kortedala -:-

SWITZERLAND: Super League

19;00Vaduz - Grasshoppers -:-
19;00Zurich - St. Gallen -:-

SWITZERLAND: Challenge League

18;00Le Mont - Lausanne -:-
18;00Wil - Chiasso -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

18;00Mbeya City - Mtibwa Sugar -:-

THAILAND: Thai Premier League

15;00Army United - Singhtarua -:-
15;00Bangkok Glass - BEC Tero Sasana -:-
15;00Buriram - Chainat -:-
15;00Chiangrai Utd - Songkhla United -:-
15;00Chonburi - Bangkok Utd -:-
15;00Muang Thong Utd - Sisaket -:-
15;00Osotsapa - Air Force United -:-
15;00PTT Rayong - Ratchaburi -:-
15;00Samut Songkhram - Police Utd -:-
15;00Suphanburi - TOT -:-

TURKEY: SuperLiga

15;30Mersin - Eskisehirspor -:-
18;00Trabzonspor - Gaziantepspor -:-
21;00Basaksehir - Galatasaray -:-

TURKEY: PTT 1. Lig

16;00Osmanlispor - Orduspor -:-
18;00Altinordu - Kayserispor -:-
20;30Samsunspor - Elazigspor -:-

TURKEY: TFF 2. Lig White Group

15;30Ofspor - Keciorengucu -:-
15;30Tokatspor - Iskenderun -:-
15;30Trabzon - Aydinspor -:-
16;30Kartalspor - Pendikspor -:-
16;30Tavsanli Linyitspor - Menemen Bld. -:-
16;30Turgutluspor - Karagumruk -:-
16;30Umraniyespor - Fethiyespor -:-
20;00Tarsus - Hacettepe -:-
21;00Anadolu Selcukluspor - Bayrampasa -:-

TURKEY: TFF 2. Lig Red Group

15;30Gumushanespor - Bugsasspor -:-
15;30Pazarspor - Kocaeli Birlikspor -:-
16;30Golbasispor - Altay -:-
16;30Inegolspor - Sariyer -:-
16;30Kırklarelispor - Bandirmaspor -:-
16;30Nazillispor - Tepecik -:-
21;00Ankaragucu - Duzyurtspor -:-
21;00Kahramanmarasspor - Hatayspor -:-

TURKEY: TFF 3. Lig Group 1

15;30Nigde Bld. - Corum -:-
16;30Ankara Adliyespor - Bursa Niluferspor -:-
16;30Catalca - Gaziosmanpasa -:-
16;30Darica Genclerbirligi - Tire -:-
16;30Evrenseki - Trabzon Akcaabat -:-
16;30Istanbulspor AS - Kizilcabolukspor -:-
16;30Kirikhanspor - Zonguldak -:-
16;30Tutap Sekerspor - Bozuyukspor -:-

TURKEY: TFF 3. Lig Group 2

15;00Golcukspor - Sivas 4 Eylul -:-
15;30Y. Diyarbakirspor - Payas Bld. -:-
16;30Cine M. - Arsinspor -:-
16;30Dardanelspor - Derince Bld. -:-
16;30Denizli Bld. - Erzincan -:-
16;30Eyupspor - Tekirova Bld. -:-
16;30Halide E. - Aksarayspor -:-
16;30Sancaktepe - Maltepespor -:-
16;30Yesil Bursa - Cankiri -:-

TURKEY: TFF 3. Lig Group 3

15;30Bayburt - Gungoren -:-
16;30Anadolu Uskudar - Vanspor Bld. -:-
16;30Ankara Demirspor - Orhangazispor -:-
16;30Ayvalikgucu - Bergama Bld. -:-
16;30Balcova Bld. - Sandıklıspor -:-
16;30Erzin - Kahramanmaras Bld -:-
16;30Kayseri Sekerspor - Sakaryaspor -:-

USA: MLS

03;30FC Dallas - Portland Timbers 0:2
03;30New England Revolution - Toronto FC 1:0
06;00Vancouver Whitecaps - Colorado Rapids 1:0
00;00Columbus Crew - Philadelphia Union -:-
00;30Chivas USA - San Jose Earthquakes -:-

USA: North American Futbol League - Fall Season

03;00Minnesota - San Antonio 0:1
03;30Atlanta - Carolina RailHawks 0:2
03;30Fort Lauderdale - Edmonton 1:0
03;30New York Cosmos - Tampa Bay 2:2
00;00Ottawa Fury - Indy Eleven -:-

VENEZUELA: Primera Division - Apertura

23;30Tucanes - Aragua -:-
00;00Carabobo - Zamora -:-
00;00Zulia - Mineros -:-
00;30Atl. Venezuela - Lara -:-
00;30Dep. Petare - La Guaira -:-
00;30Llaneros - Estudiantes Merida -:-
01;30Dep. Anzoategui - Caracas -:-
01;30Dep. Tachira - Metropolitanos -:-
01;30Portuguesa - Trujillanos -:-

WALES: Premier League

18;00Druids - Airbus -:-

YEMEN: Division 1

17;30Al Yarmuk - Shabab Al Jeel -:-

ZAMBIA: Super League

15;00Green Buffaloes FC - Nakambala Leopards -:-
17;00Green Eagles - Roan United -:-
17;00National Assembly - Konkola -:-
17;00Power Dynamos - Nkana -:-
17;00Red Arrows - NAPSA Stars -:-
17;00ZESCO - Zanaco -:-

ZIMBABWE: Premier Futbol League

17;00Buffaloes - Harare City -:-
17;00Dynamos - Chapungu Utd -:-
17;00Highlanders - Chicken Inn -:-
17;00Triangle - CAPS Utd -:-

Yenile

Futbol | Xokkey | Tenis | Basketbol | Hendbol | Voleybol | Basebol | Proqnoz | Rugby Union | More sports »

Yuxari

canli Futbol neticeleri - mobile livescore.